Türkiye Cumhuriyeti

Şikago Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Sayın Cumhurbaşkanımızın Şikago'yu Ziyaretleri Çerçevesinde Türk Öğrenci Derneklerinin Başkanlarını Kabulü , 03.05.2012

Değerli Türk Öğrenci Dernekleri Başkanları,

Sevgili arkadaşlar,

 

20-21 Mayıs 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek NATO Zirvesi vesilesiyle Şikago’yu ziyaret edecek olan Sayın Cumhurbaşkanımız, 19 Mayıs 2012 tarihinde, Başkonsolosluğumuzun görev bölgesindeki (Orta-Batı ABD) üniversitelerde faaliyetlerini sürdüren Türk Öğrenci Derneklerinin başkanlarıyla biraraya gelmeyi arzu etmektedir.

 

Yeri ve saati hakkında aşağıda ayrıntılı bilgiye yer verilen toplantıya, dernek başkanlarına ilaveten dernek yönetiminden 1 yetkili de davetlidir.

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın kabulüne katılmayı arzu eden Türk öğrenci derneklerinin başkanlarının ve refakatlerinde bulunacak dernek yetkililerinin, katılım arzularını aşağıdaki formata uygun olarak 9 Mayıs 2012 tarihine kadar Muavin Konsolos Onur SAYIN’a onur.sayin@mfa.gov.tr adresi üzerinden iletmeleri bekleyeceğiz. Katılımlarını bildirecek dernek başkanlarımız ve yetkililerine, katılımlarını teyiden ayrı bir e-posta mesajıyla bildirimde bulunacağız.

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın kabulünde yer alacak dernek başkanları ve yetkilileri, ayrıca bildirimde bulunmaya gerek olmaksızın, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle 19 Mayıs 2012 günü saat 19.00’da Four Seasons Hotel’de düzenlenecek resepsiyona da davetli olacaklardır.

 

Selam ve sevgilerimle,

 

 

Fatih Yıldız

Başkonsolos

 

 

 

Kabul bilgileri:

Tarih: 19 Mayıs 2012, Cumartesi

Saat: 15.00

Yer: Four Seasons Hotel, State Room

120 East Delaware Place Chicago, IL 60611

 

 

 

Katılım bildirim formatı:

 

Dernek Başkanının,

Adı:

Soyadı:

Doğum Tarihi:

Telefon Numarası:

Dernek adı:

Derneğin bulunduğu üniversite:

 

Dernek Başkanına refakat edecek dernek yetkilisinin,

Adı:

Soyadı:

Doğum Tarihi:

İkamet Adresi:

Telefon Numarası: