Türkiye Cumhuriyeti

Şikago Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Sağlik Bakani Sayin Mehmet Müezzinoglu’nun Görev Bölgemizdeki Sağlik Ve İlgili Alanlarda Çalisan Vatandaşlarimiz İle Biraraya Geleceği Resepsiyon , 05.04.2013

Değerli Vatandaşlarımız,

Sağlık Bakanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu, Biotechnology Industry Organization (BIO) tarafından Şikago’da düzenlenecek “BIO 2013 Fuarı”na katılmak üzere, 21-23 Nisan 2013 tarihleri arasında beraberindeki bir heyetle Şikago’yu ziyaret edecektir.

 

Sağlık Bakanı Sayın Müezzinoğlu, 21 Nisan 2013, Pazar, 19.00’da Başkonsolosluğumuzda düzenlenecek bir resepsiyonda, görev bölgemizdeki sağlık ve ilgili alanlarda çalışan (doktor, biyoteknoloji uzmanı, hemşire, eczacı vb.) vatandaşlarımız ile biraraya gelebilmeyi arzu etmektedir.

 

Kısıtlı kapasite nedeniyle, katılma isteğini bildirecek yukarıdaki profile uygun ilk 40 kişi resepsiyona davet edilebilecektir.

 

Resepsiyona katılmayı arzu edecek sağlık çalışanlarımızın, katılım arzularını aşağıdaki formata uygun olarak 12 Nisan 2013 tarihine kadar rsvp.chicago@mfa.gov.tr adresi üzerinden Başkonsolosluğumuza iletmeleri beklenmektedir.

 

Davetli listesinde yer alacak sağlık çalışanlarımıza ayrı bir e-posta mesajıyla bildirimde bulunulacaktır.

 

Resepsiyonda görüşebilmek dileğiyle selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

Fatih YILDIZ

Başkonsolos

 

Resepsiyon Bilgileri:

Tarih: 21 Nisan 2013, Pazar

Saat: 19.00-21.00

Yer: T.C. Şikago Başkonsolosluğu

455 N. Cityfront Plaza Dr. (NBC Tower) Suite 2900

Chicago, IL 60611

 

Katılım Bildirim Formatı:

Katılımcının

Adı & Soyadı:

Telefon Numarası:

Mesleği:

Bağlı olduğu kuruluş: