Türkiye Cumhuriyeti

Şikago Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Ccga / Young Professionals Etkinliğine Katilim , 13.11.2013

Başkonsolosluğumuz, Şikago’nun en önemli ve köklü düşünce kuruluşu olan The Chicago Council on Global Affairs (CCGA)’in geleneksel olarak her yıl biraraya getirmekte olduğu “Young Professionals” grubunu 21 Kasım 2013, Perşembe günü ağırlayacaktır.

Toplumumuzdan genç profesyonellerin, gerek anılan grupla tanışmasını, gerek önümüzdeki yıllarda bu grupta yer almasını temin etmek üzere, 10 genç profesyonelimizin de bu toplantıya katılmasını arzu etmekteyiz.

Duyurusuna aşağıdaki linkten ulaşılabilecek sözkonusu toplantıya toplumumuzdan katılmak isteyen genç profesyonellerimizin ad, soyad, doğum tarihi ile halihazırda çalışmakta oldukları kurum/şirket bilgilerini, “RSVP: CCGA/Young Professionals” kaydıyla 19 Kasım, Salı gününe kadar rsvp.chicago@mfa.gov.tr adresine göndermeleri rica olunur.

http://www.thechicagocouncil.org/files/Event/FY14_Events/11_November/An_Evening_with_the_Turkish_Consul_General.aspx#sthash.Jx97paq3.dpbs

Bilgilerini bu çerçevede Başkonsolosluğumuza iletecek ilk 10 vatandaşımıza katılımları cevabi bir e-posta ile ayrıca teyid olunacaktır.

 

Saygılarımla,

Fatih YILDIZ

Başkonsolos